הבחירה במשטח אקרילי

הבחירה במשטח  קוריאן אקרילי

אם החלטתם לקנות משטח קוריאן אקרילי ועכשיו יש לכם את הבעיה איזה סוג של משטח אקרילי לקנות .הדבר הראשון שאתה צריך לשאול את עצמכם איזה משטח ? משטח שעובדים עליו הרבה זקוק למשטח חזק ועמיד ממשטחים אחרים . הדבר השני שאתם צריכים לשאול את עצמכם הינו המטרה שהמשטח ישמש אתכם.

המשטחים האקריליים משתמשים בהם הרבה עם סכינים ,חומרי ניקוי , יש היום הרבה סוגים של משטחי עבודה ,סוגים שונים ,צבעים ,ועיצובים ,שאתם יכולים להתאים לרצונכם לבית שלכם או לפרויקט שלכם.

המשטחים האקריליים משמשים לעבודה קשה מקבלים שריטות מסכינים או מכלים שונים או מנוזלים שונים במשך כל תקופת החיים .הם צריכים  להיות חזקים מספיק לעמוד בפני כל השימושים בארוחת הבוקר , הצהריים והערב או במסיבות .

אתם תרצו לבחור משטח שיעמוד בפני כל הצפיות הללו שיהיה מספיק חזק אבל גם לא נקבובי כדי שיהיה עמיד יותר .ולהיות בשימוש יום יומי,אבל עמידות בכתמים ושריטות הם העניין העיקרי שצריך לשים לב בבחירת משטח אקרילי .

המשטחים יכולים להיות מעט רכים או שרוטים מאחר והם נותנים אין סוף אפשרויות למשטחים עם עמידות ועיצובים שונים .

שיש אקרילי

ישנם הרבה שימושים למשטחים אקריליים לפרויקטים שונים או בבית ,כל פרויקט כזה יכול להשתמש במשטח אקרילי ,ברגע שהחלטתם להשתמש במשטח אקרילי לפרויקט שלכם ותתקשרו לחברה שמומחית במשטחים אקריליים.

שיש גרניט קיים בעשרות צבעים שונים , שיש גרניט טבעי קים במגוון צבעים ואין משטח שדומה למשטח השני , שיש גרניט נשרט ומקבל כתמים בגלל שהוא אבן טבעי ואין אפשרות לתקן את השריטות או הכתמים .

שיש , אונקס ,טרוונטין וסוגי שיש אחרים הינם רכים יותר משיש גרניט ולכן אינם עמידים לשריטות או כתמים לשימוש במטבח , שיש זה קיים במגוון גדול של צבעים .

קיים שיש שעשוי מקוורץ שעשוי מ 93% קוורץ טבעי ו 7% פוליאסטר וגוון צבע , תהליך הייצור שלו עושה את שיש הקוורץ לעמיד בפני שריטות וכתמים ומבחינה מכאנית לחזק מאד וקיים במגוון רחב של צבעים

המשטחים האקריליים מיוצרים על ידי  SUMSUNG , Ebonite , Du Pont , Hi-Macs , LG וקיימים בשוק שלנו  מיוצרים מפוליאסטר אקרילי וחומר מינראלי בתוספת צבעים ,במקרים מסוימים בתוספת פני שטח דקורטיביים.שעושה את החומר עמיד פחות לחום . וגם עושה את המשטח האקרילי יותר קל לתיקון ,שיקום המשטח ולחדש אותו כמו שהיה .ונותן את האפשרות לעשות חיבורים בלתי נראים ולא מורגשים ,אפשרות זו אינה קיימת במשטחים אחרים .

אתם יכולים לראות שלא משנה איזה משטח אקרילי תיקחו הוא יתאים לפרויקט שלכם , כל מה שצריך לעשות קצת מחקר לבדוק ולהחליט עם מי לעבוד.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *