קוריאן לאמבט

קוריאן לאמבט

החלטת לשפץ את חדר האמבט? הסתיימו ההתלבטויות והגיע ההחלטה הסופית שהולכים על זה? כל הכבוד. הרי אפשר להתלבט לנצח. להחלטה מתלווים חששות טבעיים וזה ברור אבל אין להם סיבה ממשית. בתכנון נכון והצמדות לאנשי מקצוע הנכונים, אין סיבה שהתהליך יכשל ומצפה לך חדר אמבטיה חדש ומבריק.

קוריאן לאמבטיה כחומר מנצח

אחת ההתלבטויות הנפוצות לפני התחלת תהליך השיפוץ היא באילו חומרים להשתמש. ההמלצה שלנו היא חד משמעית. קוריאן לאמבט. אנו בחברת עידן דקור מתמחים בייצור ועיצוב משטחי קוריאן למטבח ולאמבטיה. הקוריאן נהנה מכל כך הרבה יתרונות שקשה מאוד להתחרות בו. ריבוי התכונות הנפלאות של החומר הזה לצד המחיר המשתלם, הופכים אותו לחביב מאוד על לקוחות רבים, מעצבים ומהנלי פרויקטים ציבוריים.

גמישות לצד חוזק

חוקרי טבע יודעים לומר שחיות הטרף ממשפחת החתוליים הם החזקות ביותר בטבע וזאת בזכות השילוב המנצח של חוזק וגמישות. בדיוק כך גם הקוריאן. גמישותו מאפשרת לפסל אותו בקלות ולכן המעצבים אוהבים אותו במיוחד. הבחירה בקוריאן לאמבטיה שלך, מאפשרת למעצב או למעצבת לממש כל רעיון עיצובי אפילו המשונה ביותר. הכול לפי טעמך. בנוסף לגמישותו של הקוריאן הוא חזק, עמיד ואטום באופן מוחלט.

גם פיקוד העורף מכיר את יתרונותיו של הקוריאן

לא בכדי בחר פיקוד העורף להשתמש בקוריאן כחומר אוטם, עוטף ומגן על חדרי הממ"ד. חוזקו ואטימותו המוחלטת העניקו לו את תפקיד המגן בשעת חרום. חוזקו מתבטא גם בעמידותו לאורך שנים רבות ללא נזקי מזג האוויר, שחיקה טבעית וכו'. מתוך כך אנחנו מבינים כי קוריאן הוא בחירה נהדרת. קוריאן לאמבטיה מבטיח לךשקט נפשי ומראה יוקרתי.

יש חומרים שנהנים מכל היתרונות

כאילו לא מספיקים לקוריאן החוזק, הגמישות, העמידות והאטימות שמנם הוא נהנה – הוא זכה גם ביופי אדיר. הקוריאן הוא יפה וניתן להפיק אותו בחברת עידן דקור במאה צבעים שונים. קוריאן לאמבטיה יספק מראה יוקרתי וקלאסי. חדר האמבט יהפוך לחדר היפה ביותר בבית. ואם כל זה לא מספיק, ניתן גם לנקות אותו בקלות, ללא חומרי ניקוי, מספיקה מטלית לחה והוא שוב מבריק.

תהליך הדורש ליווי מקצועי

אנו בחברת עידן דקור מודעים לקושי והחששות של הלקוחות בתהליך השיפוץ. חשוב ביותר לנהל את התהליך בליווי של אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום. אנו נספק לך קוריאן לאמבטיה ונלווה אותך בכל התהליך מראשיתו ועד סופו. אנחנו נייעץ והבחירה שלך על פי הטעם שלך. קוריאן לחדר האמבטיה הוא התחום שלנו ולכן אפשר להסיר דאגה.

קוריאן לאמבט – רכישה כדאית ומשתלמת

ישנם לא מעט משפצים המנסים להוריד עלויות ככל שניתן ולהשיג חומרים שונים ומשונים. בסופו של דבר שכרם בהפסדם. בתהליך כל כך מורכב כמו שיפוץ, אין סיבה לקיצורי דרך מפוקפקים. הפתגם שאומר כי הזול הוא היקר, במקרה הזה הוא מדויק. קוריאן לאמבטיה הוא חומר מופלא ואמין לצד מחיר שפוי והוגן. אם החלטת לשפץ, לא מומלץ להתפשר על החומר. בסופו של יום מדובר בבית, בקן החם, ושם הכול אמור להיות מושלם.

המראה הקלאסי

כל המעצבים יודעים לומר שאין מתחרה למראה הקלאסי, כמו באופנת בגדים כך גם בעיצוב חדרי אמבטיה או מטבחים. קוריאן לאמבטיה מעניק לה את המראה הקלאסי, הנוצץ, היוקרתי. תחושת הניקיון וההתחדשות תמיד תעטוף את חדר האמבט גם לאחר זמן רב. הקוריאן, שלא כמו חומרים רבים אחרים, תמיד נראה חדש. כיף להיכנס בבוקר לחדר אמבטיה חדש, רענן ומבריק.

עידן דקור – ביטחון ואמינות

בכל פעם מחדש, אנו בחברת עידן דקור מוכיחים אמינות רבה וביטחון בעשייה שלנו. קהל הלקוחות הרב שלנו יעיד על כך. קוריאן לאמבט זאת המומחיות שלנו. אנו כאן כדי להגשים את החלום שלך ונדע לתת מענה לטעמך באופן המדויק ביותר. אנו מכירים את תהליך השיפוץ ואנשי המקצוע שלנו ממתינים לפנייתך.