יתרונות משטחים אקרילי – קוריאן

יתרונות משטחים אקרילי – קוריאן

כל בית או בית עסק החלום שלו זה לקנות משטח אקרילי מקוריאן למטבח לאמבטיה או לכל מטרה אחרת , משטחים אקריליים הומוגניים הם הבחירה הנכונה , הם עשויים 100% מחומרים שנעשו על ידי האדם ולא מהטבע והתכונות שלו והחוזק שלו מייחדים אותו משאר המשטחים כמו שיש טבעי .

המרכיבים של משטחים אקריליים ;

עשוי מ – 70%  Aluminium  Hydroxyde  – מינרל טבעי. חומר זה נמצא  בשימוש יום יומי במגוון רב של מוצרים ביתיים כגון משחות שיניים. 30% הנוסף ממנו עשוי ה- המשטח האקרילי הינו  Polymethtyl  Methcrylate או בשפה יום יומית.

אקריליק – החומר ממנו עשויה חופת תא הטייס.

תרכובת שני החומרים הללו מאפשרת לעבד את המשטח האקרילי בכלי נגרות כפי שמעבדים עץ גושני.

התוצאה של התרכובת הינה משטח חלק הומוגני לכל אורך ועובי המשטח ,המוצר הסופי נראה כמו שיש אבן אמיתי ,אם משטח אקרילי כזה קים גם כיור מאותו החומר באותו צבע והומוגני , כך שאתה מקבל מוצר מושלם ,משטח עם כיור בלי חיבור נראה הומוגני.

ישנם כמה סוגים של משטחים אקריליים מיצרנים שונים , ההבדל העיקרי הינו בתרכובת בין החומר האקרילי לבין המינרל הטבעי שלו שמייצרים במפעל .תמצאו שיש מפעלים שמשתמשים באקרילי טהור ובתרכובת הכי טובה .הכלל העיקרי הינו כמה שיותר חומר אקרילי במוצר כך איכות המוצר הינה טובה יותר .

בנוסף אם המשטח האקרילי עשוי מאקרילי טהור יש אפשרות לקבל פני שטח שקוף כמו זכוכית וזה אידיאלי למשטחים שקופים עם אפשרות להאיר את המשטח מאחוריו בתאורה , וזה נותן אין סוף אפשרויות למשחק עם תאורה בצבעים שונים .

אקרילי

כמה מהנתונים המשמעותיים ביותר ביתרונות של משטח אקרילי הם:

לא נקבובי – חומר הומוגני ולא סופג לכלוך

נקי – כתוצאה מזה שאינו סופג לכלוך והחומר אינו נקבובי הוא היגייני ,אנטי בקטריאלי , עמיד לעובש ופטריות ,חיידקים אינם יכולים להתקיים על המשטח והמשטח שלך בטוח לחלוטין מחיידקים.

חוזק – המשטח הינו הומוגני ואינו נקבובי ועושה את המשטח לחזק וגמיש

מגוון צבעים ועיצובים- מאחר והוא נעשה 100% על ידי האדם קיימים כ 100 צבעים ומגוון רחב של עיצובים

תחזוקה קלה –  קל לתחזוקה ולתיקון ,לנקות על ידי בד ניקוי רטוב עם סבון . תיקון של שריטות וסימני סיגריה בוערת נעשים על ידי ניר לטש ומתקן את המשטח במהירות .

כמה מהדברים שצריך לצפות ממשטחים אקריליים:

חום – המשטח האקרילי הינו חומר סינטטי ולכן אינו מאפשר לסירים חמים להניח להרבה זמן על המשטח. אם משאירים הרבה זמן את הסיר חם על המשטח יש סיכוי שהצבע ישתנה

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *