השוני בין משטח קוריאן לאחרים

השוני בין משטח  קוריאן לאחרים

שיש טבעי הינו אבן המכילה מינרלים המקנים לה את הצבע והדוגמא. השיש נקבובי ושכבתי לכן הוא עלול לשנות את צבעו, להיפגע ולאבד מאיכותו .
לעיתים נעשה שימוש בכיורים ומשטחי רחצה, משיש יצוק או סינטטי זהו חומר נקבובי מצופה בציפוי מבריק. אם ציפוי המשטח נפגע מסיגריה בוערת, מניקיונות תכופים, מים קרים וחמים לסירוגין או פגיעה מכאנית- החומר הנקבובי יספוג כתמים וסימני חריכה.

המשטח האקרילי שונה מחומרים סינטטיים אחרים הקיימים בשוק בכך שרובם עשויים על בסיס פוליאסטר- שהוא חומר פלסטי בעל רגישות גבוהה לחום ולשריטות.

לעומת כל אלה המשטח האקרילי הינו חומר קשיח ביותר, הומוגני, בלתי נקבובי ומוצק, הוא מצטיין בעמידות גבוהה בתנאי שימוש קשים. הוא אינו מתקלף, מתבלה , נשבר או מקבל סימני חריכה משום שאין הוא מצופה בחומר ציפוי כלשהו.

ניתן להסיר ממנו בקלות סימני סיגריות, כתמים ושריטות באמצעות חומרי ניקוי ביתיים פשוטים כגון : Scotch Brite  או נייר זכוכית עדין, ללא כלל פגיעה במראה.

המשטח האקרילי הינו משטח אולטימטיבי הנותן פתרונות למקומות המחייבים ניקיון והיגיינה  .

הוא עשוי מתרכובת של סגסוגת אלומיניום ופולימר אקרילי  .

 המרכיב האקרילי גורם ליצירת חומר שאינו סופג נוזלים , תכונה זאת מאפשרת שימוש למשטחים למעבדות ,בתי חולים, חדרי שירותים ומקלחות  .

למשטחי האקריליים עמידות גבוהה בפני קרניים אולטרא סגוליות ולכן אינם דוהים ואינם משנים את צבע לאור­ זמן.

.המשטח האקרילי נמנה עם המשטחים ההיגייניים ביותר, בדיקות מעבדה הוכיחו כי בקטריות ופטריות אינם מתפתחות עליו ולכן הוא מנוצל בכל השימושים המחייבים מגע עם מזון

כגון:

 מפעלי מזון

 משטחים וכיורי למטבחים 

מפעלי תרופות וכן מתאים למעבדות אלקטרוניקה  .

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *