היתרונות של משטחי קוריאן

היתרונות של משטחי קוריאן

כאשר מחליטים איזה חומר להשתמש במשטח למטבח או לאמבטיה יכולים להתבלבל מרוב שיש סוגים רבים של משטחי עבודה לסוגיו השונים . יש כל כך הרבה סוגים של חומרים להחליט ולבחור .כל חומר והיתרונות שלו או החסרונות שלו ,לדעתי אני חושב שהמשטח הטוב ביותר הינו קוריאן בגלל היכולת שלו לכיפוף ולעיצוב שאתם רוצים ,לכן אני מציין למטה את היתרונות והתכונות של משטח הקוריאן .

התנגדות

כאשר אתם ושבים על משטח שהכי מתאים לעבודה אתם צריכים לחשוב על איזה חומר שיהיה לו ההתנגדות הכי טובה . קוריאן הינו חומר בל יאומן רב תכליתי שיכול לעמוד בפני מכות , חיתוכים, כתמים,  ושחיקה שיכול להתרחש בכל יום .
בכל אופן היתרון המשמעותי ביותר של הקוריאן משאר המתחרים שלו היכולת שלו לתיקון . לא כמו החומרים האחרים בשריטות ,מכות , חיתוכים היכולת של הקוריאן לתיקון במהירות ובצורה אפקטיבית ללקוח , חוסך זמן וכסף

אסטתיקה

אנו חיים כעת בעולם של רושם שיותרחשוב לאנשים מבגדים עד משטח למטבח . כולנו אוהבים דברים יפים ולמה לא . עם קוריאן יש כל כך הרבה סגנונות וצבעים לבחור , כולם הומוגנים בצבע .
המשמעות ששטח הפנים של המשטח יהיה אחיד לכל עומקו . צבעים שקופים יכולים להיווצר עם תאורה או בלי תאורה במיוחד במשטחים בעובי של 6 מ"מ ייצור אפקט שקיפות רבה יותר .

חיבורים

החיבורים לא בולטים , לא מורגשים , כמעט לא נראים וזה הדבר הכי נהדר במשטח קוריאן .לקוריאן יש את התכונה לעבד כל צורה של משטח עבודה אפשרי . ניתן להוסיף גב עליון או סינר תחתון באיזה גודל שרוצים ונראים כחלק אחד  מהמשטח בלי חיבורים נראים .
חלקים מיוחדים ניתנים לעיבוד במפעל ומעובדים לפי דרישה עם כל החיבורים הדרושים למראה נפלא אחיד ובלי חיבורים נראים .
היגיינה
בגלל התכונות והיתרונות של הקוריאן הוא היגייני במידה שלא תאומן לשימוש ביתי , בתי חולים , בתי מלון . למעשה הוא מתאים לכל מקום ולכל מטרה .בגלל שהוא אינו נקבובי ואים חיבורים נראים
בשום מקום לחידקים או עובש או לפטריות . ולכן המשטח יכול להתנקות בקלות בידיעה שזה באמת נקי .

תיקון

כאשר אנו מחליטים איזה חומר לקנות כמשטח עבודה אזי תיקון המשטח הינו העובדה החשובה ביותר לקנית משטח עבודה . שימוש במשטחי קוריאן יותר בטוח כשאתה יודע שמה שלא יקרה למשטח יש אפשרות להחליף את מקום הנזק או לתקנו .עם ניר לטש לניקוי או להוציא סימני סיגריה בוערת או שריטות ניתנים להסרה בקלות .
נזק גדול יותר כמו שבר או חתך גדול או שריטה עמוקה ניתנים לתיקון על ידי בעל מקצוע שיכול לתקן בלי לגרום נזק שיהיה על המשטח .

שינוי צורה

משטחי קוריאן ניתנים לשינוי צורהבצורות שונות על ידי כל עיצוב על ידי שליטה בחום מבוקר , התוצאה יחידות שונות וכיורים ניתנים לשינוי על ידי חימום ולהראות  שהיחדה של המשטח עם הכור יראו כיחידה אחת עם המשטח האקרילי בלי חיבורים נראים לעין .

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *