איך להגן על משטח הקוריאן מפני חום

איך להגן על משטח הקוריאן מפני חום

בזמן שמשטחי קוריאן הם מאד עמידים וחזקים ועמיד לחום חשוב מאד לדעת להקטין את שטח המגע בין סיר או חפץ חם לבין משטח האקרילי כדי להגן על פני משטח עבודהולשמור על המשטח נקי ויפה.

משטח הקוריאן איננו דליק ,למעשה המרכיב העיקרי שלו הינו Alumina trihydrate ומשמש כמעקב בעירה , משטח הקוריאן לא ידלק אבל בטמפרטורה גבוהה הפוליאסטר האקרילי שלו יכול לשנות את צבעו או להיות רך יותר .

משטח הקוריאן ניתן לכיפוף ועיצוב וניתן לתכנן ולעצב כמעט כל צורה שרוצים לעגל אותו לפתל אותו כחומר כיד היוצר ,ואדריכלים אוהבים את העובדה הזאת ומנצלים את זה שאפשר לעצב כל צורה שרוצים.

לכן צריך לשמור על המשטח שלא יהיה עליו חפץ שיהיה חם מעל 100 מעלות צלסיוס ,ולכן לא כדאי להניח עליו סירים חמים ,מחבתות או כל אוביקט חם אחר מעל 100 מעלות צלסיוס .מחבת יכולה להיות חמה מאד בזמן הבישול ולעבור את נקודת הרתיכה של המים , תמיד כדאי להשתמש בחצובת חום למניעת מגע ישיר עם המשטח . גם טוסטר אובן כדאי להניח על חצובה .

אם אתה מזמין משטח אקרילי חדש אתה יכול לשים מחבת בילד אין במשטח , זה פתרון קבוע וטוב לשימוש .אבל תאונות קורות וכאן התכונות הנפלאות של קוריאן מתגלות , בגלל שהמשטח הינו הומוגני וצבע המשטח הינו לכל עומקו שווה ואותו דבר ,המשמעות הינה ששינוי צבע כתוצאה מחום ניתן להסרה על ידי ניר לטש .אתם יכולים לבקש ממי שסיפק לכם את המשטח לעשות זאת או לעשות זאת בעצמכם בקלות רבה.

כדי לעשות זאת תזדקק לניר לטש מספר 400 ולשפשף את המקום איתו . אם זה לא יעזור יש צורך לקרוא לבעל מקצוע שיעשה את זה עם הכלים שלו על מנת לעשות לבד יש צורך לנקות את המשטח עם מים וסבון , השתמש בניר לטש מספר 400 או סקוטש ברייט , שפשף בצורה מעגלית ואז שטוף את האבק עם מים ולנגב עם בד יבש , השתמש בלחץ מתון .

עמיד בחום

אם שינוי הצבע נשאר יש להתקשר לבעל המקצוע שיכול לעזור לך , עם הנזק הינו חזק ובלתי ניתן לתיקון יש אפשרות להחליף את הקטע הניזוק בחלק חדש כמעט בלתי ניתן להרגיש .למשטחי קוריאן יש את היתרון הזה עם חידוש המשטח לצבע המקורי שלו .אפילו אחרי שנים רבות המפעל מייצר את אותו הצבע בלי שום שינוי וזה יתרון גדול מאד . ניתן להתאים את הצבע החדש לצבע הישן בהתאמה מלאה בלי שום שינוי .

אם חלק מסוים ניזוק בצורה קשה אינכם חייבים לזרוק את כל המשטח ,יש אפשרות להחליף רק את החלק הניזוק . וזה עבודה אך ורק לבעל מקצוע מקצועי , אני לא מציע לעשות זאת באופן עצמאי .

הסיבה לשימוש בדבק מיוחד של קוריאן הינה שהחיבורים בדבק של קוריאן אינם מורגשים ולא נראים ורק בעל מקצוע מנוסה יכל לעשות זאת . בעל מקצוע יש לו את הידע הכלים והדבק הנכון להבטיח שההדבקה תהיה בלתי נראית .או לא מורגשת ואתם לא תדעו שהיה שם תיקון או חיבור.

לכן חלקים ממשטח הקוריאן ניתנים להחלפה או לתיקון וזה כשלעצמו דבר מיוחד במינו ,משטח הקוריאן הינו פתרון מושלם למטבח שלך ובעזרת תחזוקה קלה ונכונה יש לכם משטח לשנים  רבות לכל החיים.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *